Reklam

Google Earth

Google Earth Android için

  • Ücretsiz
  • Türkçe dilinde
  • Version: 9.3.25.5

Android cihazınızda 3D dünyası

Google Earth , bir programın canavarıdır. Artık Android için Google Earth'ün bu sürümünde gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

İyi

Google Earth, harika bir ilk izlenim yaratıyor. Program tamamen dokunmatik ekrandan kontrol edilir, böylece daha büyük ekranlı kullanıcılar şansa sahiptir. Yakınlaştırmak için hafifçe vurun, uzaklaştırmak için sıkıştırın ve döndürmek ve eğmek için iki parmağınızı kullanın . Daha basit olamazdı. Dünyada Google Earth’e erişemediğiniz neredeyse hiçbir yer yok, bu yüzden tüm gezegeni anket edene kadar kaydırın ve yakınlaştırın. Daha doğrudan erişim için de bir arama seçeneği var .

Google Earth deneyiminizi başka bir düzeye taşıyacak daha fazla özellik de bulacaksınız. Konumum , uygulamayı kullandığınız yere götürürken, Katmanlar seçeneği altında, Wikipedia ve fotoğraflar gibi ikincil bilgi kaynaklarını etkinleştirip devre dışı bırakabilirsiniz. Google Earth’ün ayarları altında, telefonunuzun donanım algılayıcılarını gezinme ve önbelleği sınırlama yeteneği gibi kullanıp kullanmayacağınız gibi daha fazla teknik ayrıntı belirtebilirsiniz. Böylece Google Earth, kaynaklarınızı boşa harcamaz.

Kötü

Ne yazık ki, Google Earth mükemmel ilk izlenimini takip etmiyor. Uygulamanın ölçeği müthiş olsa da - en basit anlamda - kullanılabilirlik açısından ölçülmez. Gezinme, özellikle Etraf Etme özelliği etkin olduğunda ve yakın çekim grafikleri net olmadığında yapışkan olabilir. Eyfel Kulesi ve Tac Mahal gibi ünlü simge yapıları görüntülemek için 3B özelliği her zaman işe yaramaz ve zaman zaman yakınlaştırıldığında grafik sorunları vardır.

Katmanlar özelliği de istiyor. Google Earth üç farklı katman sunsa da - ki bunu istediğiniz zaman etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz - sadece arayüzle iyi çalışmazlar, belirsiz ve çok basit ikonlarla gereksiz şekilde kalabalıklaşırlar.

Bu kullanılabilirlik sorunları hayal kırıklığı yaratıyor . Google Earth inanılmaz bir konsept ve diğer cihazlarda fevkalade çalışıyor. Maalesef, Android henüz bunlardan biri değil.

Dünya çapında 80 saniyede

Android için Google Earth, maalesef Android'de bazı affedilemez kullanılabilirlik sorunları olduğu için harika bir fikir .

Google Earth’e dönen kişiler, 8.0.0’dan beri bazı iyileştirmeler görebilir. Arayüz sadeleştirildi , artık daha iyi 3D görüntüler, daha net haritalar ve katmanlar arasında daha yumuşak geçişler var - ama yine de hiçbiri mükemmel değil. KML ve KMZ dosyalarını görüntülemenizi sağlayan Google Drive desteği de artık dahil edilmiştir.

Değişiklikler

  • Google Earth’e dönen kişiler, 8.0.0’dan beri bazı iyileştirmeler görebilir. Arayüz sadeleştirildi , artık daha iyi 3D görüntüler, daha net haritalar ve katmanlar arasında daha yumuşak geçişler var - ama yine de hiçbiri mükemmel değil. KML ve KMZ dosyalarını görüntülemenizi sağlayan Google Drive desteği de artık dahil edilmiştir.

AVANTAJLAR

  • İyi bir ilk izlenim yaratır
  • SD'ye kaydeder
  • Katmanların seçimi

DEZAVANTAJLAR

  • Yönetilmesi zor özelliklere bakın
  • Navigasyon zaman zaman yapışkan
  • Grafikleri fakir olarak kapatın

Reklam

android için Harita ve GPS en fazla indirilenler

Reklam

Google Earth

İndir

Google Earth 9.3.25.5 Android için

Reklam

Google Earth hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Google Earth denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Google Earth için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×